Ciasto-Plasto pomaga dzieciom w nauce i rozwoju

30 września 2013 r.

Zachęcamy do zapoznania się z tekstem, który ukazał się na portalu corkinfo.pl: "Ciasto-Plasto pomaga dzieciom w nauce rozwoju twórczego umysłu"

Jesienny piknik domowy

16 września 2013 r.

Serdecznie polecamy zajrzeć tutaj i tutaj.

Zaprzyjaźnione Pomysłowe Mamy, korzystając m.in. z naszych zmywalnych pisaków Carioca, proponują domową zabawę w piknik! W zestawie m.in. wyjątkowy obrus - pomalujcie go pisakami w dowolny wzór, a po wypraniu całą zabawę zacznijcie od początku. Znakomity pomysł na prezent, ale też ogromna pomoc dla rodziców, którzy poszukują dla swoich dzieci nieszablonowych, rozwijających zabaw.

A tu link prosto do miejsca, gdzie ten pomysłowy zestaw można kupić: https://www.madramama.pl/zabawki/mamabox/

Nowy numer magazynu "Dziecko Najlepsza Inwestycja"

30 sierpnia 2013 r.

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru "Dziecko Najlepsza Inwestycja", wydanie jesienne: wrzesień-listopad 2013. Magazyn można kupić w kioskach lub zamówić poprzez stronę: www.ZakupyDlaDziecka.pl

Okładka: Dziecko Najlepsza Inwestycja

Przewodnik ten z powodzeniem łączy w sobie artykuły poradnikowe z katalogiem produktów. Zawiera praktyczne porady dotyczące wychowania, bezpieczeństwa i rozwoju młodego człowieka. Na ponad 200 stronach można znaleźć produkty polecane przyszłym mamom oraz cenne wskazówki dla rodziców dzieci w wieku 0-12. Wszystkie materiały redakcyjne powstały przy współpracy ekspertów z renomowanych placówek, m.in. Centrum Zdrowia Dziecka, Instytut Matki i Dziecka.

Wsparciem dla Rynkowego Przewodnika Rodziców jest strona www.ZakupyDlaDziecka.pl, gdzie czytelnicy znajdą dodatkowe informacje o akcjach kierowanych do rodziców i ich dzieci, a osoby zainteresowane zakupem konkretnych produktów przekierowywane są na stronę wskazanego sklepu internetowego.

Miłej lektury!

Nauka przez zabawę - otokoto.pl.

17 lipca 2013 r.

Zapraszamy do odwiedzenia zaprzyjaźnionej strony otokoto.pl - nauka przez zabawę.

Logo - otokoto.pl

Rodzaje inteligencji

25 kwietnia 2013 r.

Każdy rodzic chciałby mieć inteligentne dziecko, ale często nie zdajemy sobie sprawy z tego, co to oznacza. W okresie szkolnym dbamy o najlepsze oceny, które nie zawsze są miernikiem tego, czy nasza pociecha poradzi sobie kiedyś w dorosłym życiu zawodowym i prywatnym. Każdy z nas jest inny, dlatego zachęcamy, by zwrócić uwagę na mocne i słabe strony swojego dziecka już dziś. Z tą wiedzą pomożemy mu dojrzewać w harmonii ze światem oraz własnymi predyspozycjami. Lulek.tv zawiera bogaty wybór gier i zabaw, które wspomagają wszechstronny rozwój dzieci, w tym różne rodzaje inteligencji.

Czytaj więcej